Впусти танці в своє життя!

Ми ненавидимо нудьгу та монотонність, тому створили для тебе величезну різноманітність напрямків, і постійно наповнюємо наше танцювальне меню. Якщо твоя душа потребує змін, а в житті не вистачає нових емоцій, азарту та авантюр – знай, наш простір саме про це. Робити твоє життя цікавіше та яскравіше – ось наша місія, і за сумісництвом наше велике задоволення.

Pink&Purple – твоя секретна зброя у щоденному кругообігу непростих життєвих ситуацій, з якими, як і ти, стикається кожна дівчина. Ми щасливі бути місцем, де можна відволіктися від проблем і нарешті перестати піклуватися про всіх, крім себе. Тому тут немає місця критиці та тривогам, натомість є місце аперолю, секретикам та підтримці.

идём дальше

Хол

Хол

З нього розпочнеться твоє знайомство з Pink&Purple! Тут живе Діта Фон Тіз, спостерігає за порядком та зберігає всі секрети закладу. Те, що було в Pink&Purple, залишається в Pink&Purple, і твоя еротична фотосесія, і незграбні рухи тіла на першому занятті.

Гримерка

Гримерка

Місце твоїх чарівних перевтілень! Тут завжди пахне пудрою, веселими історіями і сміливими образами. Все продумано так, щоб у тебе не було причини відмовити собі в тренуванні - ні майбутнє побачення, ні тусовка, ні робочий день, що затягнувся. Тут можна прийняти душ, освіжитися, укласти волосся і нафарбуватися, попрацювати, і, можливо, навіть пропустити склянку.

Бар

Бар

Це найзатишніше, смачне, запашне місце. У нашому барному меню ти знайдеш каву, чай, фреші, завжди з чимось солоденьким. Тож навіть якщо танці сьогодні не в твоїх планах, приходь до нас побалакати чи попрацювати.

Gossip Corner - кут для пліток - улюблене місце всіх Дів, що приходять до нас! Тут можна відпочити після тренування, повалятися, а ще попліткувати без зазріння совісті.

Магазин

Магазин

Порадувати свого внутрішнього шопоголіка – це ми завжди за! У нашому магазинчику Go Shoppink є стрипи, балетки, гетри, гарний тренувальний одяг, подарункові карти для твоїх улюблених подруг, і всякі дрібниці, перед якими неможливо встояти!