Face massage - нова послуга у Pink&Purple!

Так! Тепер догляд за твоєю шкірою, час для себе і relax доступний у новому форматі. Ми завжди пропагандуємо задоволення, а результат - як приємний побічний ефект. Дозволити собі годину релаксу без зазріння совісті - ось що нам так потрібно в сучасному, завжди поспішаючому світі. Чи не так?

Наші обличчя втомлюються. Від новин, від косметики, від поганого сну чи від важкого робочого дня. В цьому випадку, ручний масаж для обличчя як подорожник, як подружка яка підтримає в розмові від якої відразу стає краще. Як акт любові до себе, прояв турботи і просто бажання зробити собі приємно. 

І як же приємно, що крім емоційного стану *до та після* ми отримуємо користь та помітні візуальні зміни. Ідеально!

 

В нашому меню є три види масажу для обличчя:

*в ході роботи, спеціаліст Аліна використовує лише професійну гіпоалергенну косметику, для всіх типів шкіри. За очищення та тонізацію шкіри перед масажем відповідає іспанський бренд Bruno Vassari (fresh cleansing fluid); за зволоження та відновлення шкіри на клітинному рівні головні скраб та масажний крем від бренду Guam; а на десерт ампули для обличчя *botox like* - Guam seatherapy з ефектом ліфтингу. 


 

Express massage  [for a busy woman] - коли часу небагато, але обличчя потребує свіжості та здорового блиску. 

  • тривалість 35 хвилин
  • вартість 550

Classic massage [less stress, more facials] - коли співвідношення догляду та задоволення 1:1. Тим паче, крім обличчя, тобі подякують ще зона декольте та шийно-комірцева зона. А ампула *botox-like* завершить процедуру ліфтинг ефектом.

  • тривалість 60 хвилин
  • вартість 900
  • вартість курсу 8100 (10 процедур, 1 lpg massage у подарунок, тривалість 3 місяці)

Cosmic expedition ritual [vacation by the sea alternative] - коли назва говорить сама за себе. Абсолютний релакс для твого обличчя з використанням ампули, шийно-комірцевої зони, зони декольте та голови.

  • тривалість 90 хвилин
  • вартість 1100
  • вартість курсу 9350 (10 процедур, 1 lpg massage у подарунок, тривалість 3 місяці)

Доречі, ручний масаж обличчя покращує циркуляцію крові, нормалізує обмінні процеси, насичує шкіру киснем, прискорює ефективність роботи доглядової продукції. Вже після першого візиту ти відчуєш легкість на обличчі, відсутність слідів від втоми, чіткі контури обличчя та привабливий блиск.


 

Уяви, приглушене світло, улюблений плей-лист (а може в повній тиші), ніяких новин і повний релакс for your gorgeus face. Запис та детальна консультація по телефону або в месенджерах: 068-24-24-004

with love & care, your Pink&Purple family