Мотивуюча історія нашої Діви - Анастасії Зрєлих!

7 місяців тренувань з нуля, і ось я вже їду на змагання у грудні. Хоча колись гадала, що це тільки для обраних .

«Все почалося з того, що я шукала свій спорт, багато чого спробувала. Не лізла у pole dance, бо це тяжко і отже тільки для людей з підготовкою (думала я). А потім втомилася від прохань чоловіка (майже 4 місяці вмовлянь), і пішла просто спробувати. Так Так! Саме чоловік став моїм головним мотиватором, бо він кохатиме коли в мене палають очі. Вже після першого заняття у Pink&Purple, я вийшла з відчуттям того, що я просто неймовірна і що я все зможу! Я зрозуміла, що більше не хочу покидати це місце. Спершу мені здавалося, що це не для мене, бо розуміла як це важко, але Поліна показала, що і на першому занятті можна вже зробити елемент самим і обов'язково зафіксувати це фоточкою:)

Тренерка Поліна про свою ученицю: «У березні цього року, Настя вперше прийшла до мене на індивідуальне заняття з Pole Dance, і за такий короткий термін в неї дуже помітний прогрес Вона регулярно займається, відкрита до експериментів, підтримує форму завдяки різним видам занять (stretch, пілатес, силові). А найголовніше те, що їй вдається поєднувати материнство (догляд за трирічною донькою) і спорт! При цьому досягати крутих результатів, пишаюся Зараз ми вже готуємось до змагань, щоб взимку дебютувати в категорії «Pole Art».

«Регулярні тренування додали мені більше впевненості, задоволеності собою, гордості, що змогла. Є бажання показати своє тіло, бо після пологів я часто його ховала…. Але чого ховати, я така, я гарна, я приймаю себе і це найголовніше Перешкоди і важкі моменти звісно теж бувають, найчастіше вони повʼязані з самопочуттям. Погано спала, не поїла, жіночі дні. Але це тимчасово, тому просто треба перечекати * «Поліна. Вона неймовірна. Завжди поряд, підтримує, стимулює, при цьому можна поговорити і посміятися. Найбільша цінність - її віра Вона дала зрозуміти, що важливо дати собі час і займатись систематично, і в результаті отримаєш те, чого хочеш».

Дякуємо за те, що поділилася своєю історією, і за величезну порцію мотивації & натхнення!