Мотивуюча історія нашої Діви - Лєри Заїки!

«Це був 2016 рік. Осінь. Я тільки почала займатися Pole dance і шукала різні студії, експериментувала. Я дуже добре пам'ятаю коли вперше побачила вивіску Pink&Purple (у мене й досі залишилося ті фото), мене вона захопила з першого погляду! Я не розуміла що це, але я точно знала, що мені туди треба. Помню, коли вперше зайшла і побачила цей вайб, я взагалі не могла повірити, що таке існує!"

Лєра з нами з моменту відкриття Pink&Purple. Зараз вона займається у нашої Pole dance Діви - Аліни Кульбачної, і ось що вона говорить про Лєру: Лєра - це приклад того, як через любов до системності і дисциплінованості можна неймовірно вирости! Найбільший прогрес я помічаю за останній рік наших тренувань, не дивлячись на усі зовнішні фактори, відключення світла, і тд, вона ніколи не пропускала заняття. Вона дуже відповідальна, а ще весела, комунікабельна, творча особистість з чудовим почуттям смаку. Особисто я, навіть беру з неї приклад, як виглядати красиво і жіночно під час тренувань, це стосується як одягу, так і самої подачі. У липні цього року вона вперше танцювала на сцені перед глядачами, а зараз ми вже готуємось до більш серйозних змагань!"

Лєра: «Я дуже щаслива, що колись спробувала і пішла на перше заняття і не кинула одразу, тому що спочатку це все здається неможливим, а зараз вже є азарт йти виступати і пробувати себе на сцені, це дуже прикольні відчуття. Спорт - це завжди не легко, через деякий час настає момент застою, коли хочеться опустити руки і здається, що нічого не виходить.  Буває дуже важко переконати себе, що це тимчасово і після цього навпаки йде дуже класна хвиля нових перемог. У такі складні моменти, мені допомагала підтримка Аліни і те, що поряд були дівчата, які поділяли мій біль.

Тренування у Pink&Purple - це завжди такий вайб, дуже весело, багато жартів, іноді навіть сеанс психотерапії. Хочеться повертатися у цю атмосферу, але головне за що люблю Pink, тут завжди можна знайти підтримку»

Дякуємо тобі за те, що поділилася своєю історією! Це суцільна любов і натхнення. Пишаємося безмежно!